Šijeme odevy, vyrábame a dodávame reklamné
predmety, riešime reklamu a propagáciu.

100% náhradné plnenie!

Všetky uvedené ceny sú bez Dph.

Potrebujete poradiť?
033/7423026 info@agentura-208.sk
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Reset filtra
ÚvodChránená dielňa

Vaša chránená dielňa.

Kto sme, čo robíme a čím môžeme byť pre vás zaujímaví?

 

Sme agentúra, ktorú väčšiu časť pracovníkov tvoria zdravotne postihnutí. Máme svoju chránenú dielňu, v ktorej vyrábame reklamné predmety, materiály na reklamu a propagáciu a šijeme pracovné odevy.  To je naša hlavná náplň. Okrem toho pripravíme grafiku na rôznu reklamnú tlač  a naše strojové vybavenie použijeme na označenie logom na akýkoľvek materiál. 

 

 

Pre našich zákazníkov riešime 100% náhradné plnenie. Poradíme a  hľadáme riešenia.

 

 

Robíme reklamné predmety. Nepotrebujete? Šijeme pracovné odevy. Nemáte ich pre koho objednať? Tak ponúkame grafiku, tlač od inzerátov, letákov, cez panely, banery, bilbordy až po vizitky. Stále nepotrebujete? A čo tak služby? Kancelárske potreby?


Ak stále neviete, čo by ste od nás potrebovali, kliknite na zložku Nápady a riešenia.Tam sme pre vás pripravili niektoré typy na spoluprácu.

 

Pozrite si našu hlavnú ponuku a zoznámte sa s nami.

 

 

Základné informácie:

 

» Sme reklamná agentúra zameraná hlavne na výrobu a distribúciu   darčekov a propagačných predmetov. Šijeme pracovné odevy.


» Naša reklamná agentúra je zároveň chránenou dielňou, pretože v nej pracuje nadpolovičná väčšina zdravotne postihnutých pracovníkov.


» V roku 2005 boli naraz založené dve chránené dielne, ale v ďalšom roku sa obe presťahovali do nových priestorov a zlúčili sa do jednej chránenej dielni.

 

» Štatút chránenej dielne pre Agentúru 208, s.r.o. bol priznaný Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny v Piešťanoch.


» V súčasnosti pracuje v agentúre 13 osob, z toho 8 osôb je zdravotne postihnutých.


» Štatút chránenej dielne Agentúra 208, s.r.o. je v zložke Na stiahnutie.

           

 

» Výpis z obchodného registra - Agentúra 208, s.r.o. je v zložke Na stiahnutie.


» Naša chránená dielňa je členom Asociácie zamestnávateľov občanov so zdravotným postihnutím v SR.


» Zámerom je poskytovať služby chránenej dielne zákazníkom – spoločnostiam, ktoré zamestnávajú viac ako 20 pracovníkov, ale nezamestnávajú zdravotne postihnuté osoby. Bližšie v zložke Zákon č. 5/2004.


» Ponuka našich služieb je bohatá a rôznorodá:  reklamné a darčekové predmety, pracovné odevy, ochranné pracovné prostriedky, kancelárske potreby, tlačoviny a reklamné panely, pútače a vizitky. 


» Niektoré darčeky a propagačné predmety vyrábame, alebo ponúkame z viacerých katalógov. Základnú ponuku tvoríme z katalógov  Present, Cool, Excursion a Adler.

» Vybrané darčeky potláčame Uv tlačou,  tampoprintom, sitotlačou, na textil výšívame alebo obrázok nažehľujeme, laserom gravírujeme, alebo vyhotovujeme razbu na vhodné materiály.


» V krajčírskej dielni šijeme na požiadavku reklamné predmety z textilu, plastexu alebo koženky. Hlavnou náplňou je ale šitie pracovných odevov.

Google+