Darujte 2% pre Ellu!

100% náhradné plnenie! 

Všetky uvedené ceny sú bez Dph.

Cena:
Reset filtra
Úvod Doplňujúce informácieOznačenie reklamných predmetov

Označenie reklamných predmetov

Ak chcete reklamné predmety a darčeky, poradíme, ako ich označiť vašim logom, požadovaným textom, alebo obrázkom.

 

Gravír

V súčasnej dobe najmodernejší spôsob potlače je gravírovanie. Hĺbku je tu možné merať na stotinu milimetra, v porovnaní s predchádzajúcim mechanickým postupom. Aj malé logá môžu byť vytlačené veľmi presne.

 

Tampón

Tampónová potlač sa používa na označenie plastov, kovov, dreva a papiera. Je to tlač s vysokou presnosťou  a vysokým rozlíšením tlače.  Výhodou tampónovej potlače  je možnosť tlače na nerovných plochách. Tampónová tlač je najpopulárnejšia metóda potlače.

 

Sublimácia

Túto metódu tlače je možné použiť pre sublimáciu na špeciálne hrnčeky, odevy, tričká a žabky. Sublimačná tlač sa blíži ku kvalite fotografie. Logo so sublimačnou potlačou je vo vysokom rozlíšení, detailné, jasné a farebné / 1400 dpi/.

 

 

EPOXY

Logo je vytlačené na štítok a potiahnuté 2 zložkami epoxidovej živice. V dôsledku toho je povrch veľmi flexibilný a má 3D vzhľad. Epoxy logá môžu byť vyrobené podľa vlastných tvarov a sú odolné voči ÚV žiareniu.

 

Razba

Logo sa tlačí špeciálne vyrobenou raznicou pod vysokým tlakom. Výsledok je 3D dojem, kedy logo doslova cítite hmatom. Razba môže byť vyhotovená cez fóliu, textúru a s kovovou farbou. Razbu používame na kožu, papier a niektoré drevá.

 

Sitotlač

Sitotlač je metóda na označovanie textilu, plastov a výrobkov z papiera s plochým povrchom. Atrament je priamo vytlačený na povrch výrobku cez špeciálnu gázu a potom je tepelne zafixovaný pri 170°C. Táto technológia poskytuje vysokú presnosť farieb.

 

Transfer

Transferová potlač je ideálna pre položky, ktoré nemôžu byť potlačené vzhľadom na svoju veľkosť a tvar. Logo je vytlačené na špeciálny papier, potom sa prenesie na produkt a nasledovne pri vysokej teplote pritlačené. Potlač má vysokú odolnosť proti zmytiu a vysokú presnosť farieb.

 

Výšivka

Táto technológia je určená pre potlač textilných výrobkov. Ako prvý krok musí byť každé logo naprogramované individuálne na vyšívací stroj. Potom sú logá vyšívané na automatizovaných strojoch.

 

 

Digitálna  potlač

Pri veľkoformátovej digitálnej tlači máte možnosť tlačiť špeciálne samolepky, plagáty, bannery, alebo vytvoriť vlastný tvar papiera v kvalite fotografie. Digitálna tlač je odolná voči ÚV žiareniu a vode odolná.Rotačná tlač

Je vhodná na kruhové plochy, napr. na hrnčeky, popolníky. Po tlači je predmet vkladaný do pece, kde sa tlač - farba vypáli.

 

Novinky a akcie e-mailom
Novinky do vašej schránky