Darujte 2% pre Ellu!

100% náhradné plnenie! 

Všetky uvedené ceny sú bez Dph.

Cena:
Reset filtra
Úvod InfoPrečo registrácia

Prečo registrácia

Prečo registrácia?

 

Naša webová stránka je určená hlavne spoločnostiam, ktoré chcú využívať služby našej reklamnej agentúry, chránenej dielne.


Ak to nie je jednorázová spolupráca, výhodné je, ak pracovník, ktorý má v danej spoločnosti  postavenie komunikovať a objednávať tovar a služby z našej agentúry, zaregistrovať svoju spoločnosť.


Ako výhodne?


◊ Nemusíte pracne vypisovať celý formulár pri objednávaní tovaru a služieb, alebo pri zaslaní požiadavky na cenovú kalkuláciu. Po prihlásení sa automaticky zobrazí vaša spoločnosť a meno osoby, ktorá s nami komunikuje.


◊ Niektoré spoločnosti nás využívajú častejšie, alebo robia väčšie nákupy počas kalendárneho roka. Sú aj  za to zvýhodnené.

V našom e-shope sú štyri úrovne zliav. Tie sa upravujú na začiatku kalendárneho roka podľa dosiahnutých nákupov v predchádzajúcom roku. Naši zákazníci dostanú túto informáciu  po úprave zliav v našom e-shope.

Zľavová tabuľka:

1. základný odberateľ -  zľava v e-shope - 2% z katalógovej ceny

2. brondzový odberateľ - zľava v e-shope - 5% z katalógovej ceny, dosiahnutý nákup za minulý rok presiahol 900€ bez dph;

3. strieborný odberateľ - zľava v e-shope - 7% z katalógovej ceny, dosiahnutý nákup za minulý rok presiahol 3500€ bez dph;

4. zlatý odberateľ - zľava v e-shope - 10% z katalógovej ceny, dosiahnutý nákup za minulý rok presiahol 6000€ bez dph.

Ak hľadáte a kupujete tovar, alebo službu vo väčšom počte kusov, pripravíme zvlášť cenovú ponuku podľa naších možností.


◊ Registráciou budete dostávať informácie o našich novinkách, zľavách a  akciách.


◊ Počas roka budú pripravené pre zaregistrovaných užívateľov darčekové poukážky na nákup tovaru a služieb.


Prehlasujeme, že naša Agentúra 208, s.r.o. dobrovolne získané údaje pri registrácii spoločnosti, využije len pre potreby komunikácie medzi oboma spoločnosťami (zákazníkom a Agentúrou 208, s.r.o.). Akékoľvek identifikačné údaje o spoločnosti nebudú odovzdané tretej strane.


◊ Za registráciu získate do vernostného programu 250 bodov.  O tomto programe sa dozviete viac v zložke Vernostný program.Novinky a akcie e-mailom
Novinky do vašej schránky