Darujte 2% pre Ellu!

100% náhradné plnenie! 

Všetky uvedené ceny sú bez Dph.

Cena:
Reset filtra
ÚvodDarujte 2% pre Ellu

Darujte 2% pre Ellu

Je čas na darovanie 2% dane z príjmu.

Viete komu svoje 2% za minulý rok darujete, alebo ste to doteraz neriešili? Pomôcť môžete svojimi dvomi percentami aj dcérke nášho pracovníka. Ella, tak sa dievčatko volá, má pred sebou veľa výziev. Pomôžete jej ich dosiahnúť?

ĎAKUJEME!  Tlačivo: Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmu fyzickej osoby.

 

ELLA NAPREDUJ

 

Sme vďační za každé darované 2%. Bez tejto pomoci, by sme nevedeli Ellke zabezpečiť všetky terapie a pomôcky, ktoré potrebuje.

My sa aj naďalej snažíme využívať všetky možné terapie, ktoré Ellke pomáhajú. Pokračuje v špeciálnej logopédií, v cvičení TSMT, hipoterapii a pribudli nám aj nové Canis terapia, kraniosakrálna terapia. Chystáme sa na hydroterapiu, AIT/FST Intenzívny sluchový tréning a po dohode a zvážení spolu so špeciálnym terapeutom pridávame a uberáme ďalšie terapie.

Tento školský rok končí v škôlke, kde sa jej nesmierne páči a od septembra začne novú etapu - školu. Dlho sme zvažovali či medzi zdravé deti s asistentkou, alebo do špeciálnej školy. Nech sa už akokoľvek rozhodneme, dúfame, že sa bude v škole Ellke páčiť.


OZ Ella napreduj 

IČO: 53491114

č.ú.: SK88 8330 0000 0023 0207 3028

kontakt: ella.kocnarova@gmail.com

+421 948 568 510    +421 903 451 842


Snažíme sa dať Ellke čo najlepší život.

Život s Rettovým syndrómom je zložitý.

Rett uväzní krásnu dušu v neovládateľnom tele.Vaše 2% nám pomôžu zabezpečiť terapie a zlepšiť Ellke život s Rettovým syndrómom.


Ďakujeme.


Novinky a akcie e-mailom
Novinky do vašej schránky